Adım Adım E-Ticaret Sitesi Kurmak-2024

Adım Adım E-Ticaret Sitesi Kurmak-2024

19 Şubat 2024 Pazartesi

E-ticaret sitesi kurmak, markaların dijital varlıklarını sağlamaları açısından son derece önemlidir. Alışveriş sitesi kurmak, kişi veya işletmelerin e-ticarette doğru adımlar atmasını ve başarılı olmasını sağlar. Bunun yanı sıra e-ticaret web sitesi, internetten ürün satmak isteyen her marka için mağaza görevi görmektedir. Birçok işletme için dijital dönüşüm sürecini tamamlamak ve online pazarda yer almak bir zorunluluk haline geldiğinden e-ticaret sitesi kurulum aşamaları hakkındaki gerekli kriterleri bilmek de son derece önemlidir. 


Lemoon Creative ekibi olarak bu yazımızda, e-ticaret sitesi yaptırma, e-ticaret altyapısı, e-ticaret sitesi kurmak için gerekenler ve e-ticaret sitesi nasıl açılır konuları hakkında merak edilenleri sizler ile paylaşacağız. Detaylı rehberimiz için okumaya devam edin. 

E-Ticaret Sitesi Nedir?

E-ticaret sitesi, online satış sitesi kurmak isteyen her markanın müşterilerine ulaşmak için kendi adına oluşturduğu bir web sitedir. Özellikle dijital pazarlama unsurlarının artması ve internetin insan hayatında önemli bir konuma gelmesi, bu web sitelerin pek çok işletme tarafından kullanmasına sebep olmuştur. İnternet satış sitesi kurmak, herhangi bir ürünün yada hizmetin çeşitli ödeme seçenekleri ile online olarak satışa sunulması açısından son derece önemlidir. Tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarının da değişmesine neden olan e-ticaret sitelerinin, geleneksel alışveriş yöntemlerinden pek çok farkı bulunmaktadır. Bu nedenle “ticari web sitesi kurmak istiyorum” diyen her markanın e-ticaret sitesi kurma konusunda bilmesi gereken önemli detaylar mevcuttur. 


E-Ticaret Sitesi Nasıl Açılır? 

E-ticaret sitesi kurmak istiyorum” diyen her işletmenin, e-ticaret sitesi kurmak için gerekli adımları etkili bir şekilde uygulaması son derece önemlidir. Yeni bir girişim oluşturarak veya mevcut işletmenizi internet ortamına taşıyarak e-ticaret süreçlerinizi ilerletebilirsiniz. Fiziksel bir işletmeniz olsa dahi e-ticaret için dağıtım yapınızda değişikliklere gitmeniz etkili olacaktır. Bunun yanı sıra teknik altyapınız ve dijital pazarlama stratejileriniz, online ortamdaki varlığınızı sürdürebilmeniz için temel unsurlar arasında yer alır.


Kurumsal ya da şahıs olarak hizmet verecek olsanız dahi değişmeyecek bazı aşamalar mevcuttur. Genel olarak sitenizi oluşturmadan önce bir ön hazırlık yapmalı ve ardından da yasal süreçleri tamamlamalısınız. Bu süreçte fiziksel ve dijital çalışmaları yürütürken profesyonellerden destek almanızı öneririz. Süreç boyunca izlemeniz gereken temel adımlar, detayları ise aşağıdaki gibidir:  1. E-Ticaret Yönteminizi Belirleyin


İlk adım olarak e-ticaret yönteminizi belirlemeniz ilerleme kaydetmeniz açısında etkili olacaktır. E-ticaretin çeşitli farklı yöntemleri bulunmaktadır. Bunlar, genel olarak aşağıdaki gibidir:


 • Web sitesi aracılığı ile,

 • Dropshipping,

 • Online Platformlarda Satış Yapma (Etsy, Amazon),

 • Pazar yerlerinde mağaza açma ve satış yapma (Trendyol),

 • Sosyal medya ağları ile satış yapma


Bu yöntemden hangisi sizin iş süreçleriniz için daha uygun ise o yöntemi seçmelisiniz. Web sitenizi kurması için bir şirket ya da platformdan destek alacaksınız doğru seçim yapmanız son derece önemlidir. E-ticaret sitesi kurulumu, satış süreçleriniz açısından büyük öneme sahiptir. Bu nedenle web sitenizi kurarken ihtiyaçlarınızı karşılamasına özen göstermelisiniz. İşinizi sorunsuz bir şekilde yönetebilmenizi sağlamak ve başarılı olmak için size her imkânı sunacak kullanıcı dostu yöntemi tercih etmeniz oldukça önemlidir.

 1. E-Ticaret Alt Yapısını Seçin

Alışveriş sitesi kurmak için önemli adımlardan bir diğeri de web sitenizin altyapısını belirlemektir. Piyasada yer alan altyapıları inceleyerek sizin için uygun olanı tercih  edebilirsiniz. Hangi e-ticaret altyapısını seçeceğinize karar verirken bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız son derece önemlidir. Bunlar genel olarak aşağıdaki gibidir:


 • Kullanıcılar tarafından yönetimi kolay olan bir altyapı seçmelisiniz.

 • Altyapınız SEO çalışmalarına uygun olmalıdır.

 • Online satış siteleri için önemli kriterlerden biri de güvenliktir. Altyapınız kötü amaçlı yazılımlara ve virüslere karşı koruyucu olmalıdır. 

 • Altyapınız ölçeklenebilir olmalıdır.


Bu kriterlerin yanı sıra bir e-ticaret altyapısı seçmeniz her konuda avantaj sağlar. Ücretsiz altyapı seçenekleri arasında önde gelen Lemoon Creative, istediğiniz tasarımı seçebilmenize olanak tanır. Ayrıca süreç boyunca tasarımınızın, tasarımcılar tarafından isteğinize göre değiştirilebilir olması oldukça büyük bir avantajdır. Bunun yanı sıra her müşteri için özel marka yöneticisi atanır. Herhangi bir teknik bilgiye veya yazılım bilgisine sahip olmasanız dahi sizi anlayabilen marka yöneticilerimiz ile altyapı gelişim süreciniz problemsiz bir şekilde işler.   1. Hedef Kitlenizi Belirleyin

Hedef kitleniz, pazarlama süreçlerinizde odaklandığınız insan grubu olarak tanımlanabilir. E-ticaret web sitesi oluştururken hedef kitlenizi bilmeniz, potansiyel müşterileri daha kolay bulmanıza ve ilgilenen alıcıları web sitenize çekmenize olanak tanır. Bunun yanı sıra hedef kitle çalışması sayesinde daha yüksek dönüşüm oranları ve daha fazla satış sağlamanız da mümkündür. Hangi ürünleri satmayı planladığınıza yönelik bir hedef kitle oluşturabilirsiniz. Bu noktada ise dikkat etmeniz gereken temel unsurlar aşağıdaki gibidir:


Demografik bilgiler: Yaş, cinsiyet, meslek, eğitim ve gelir.

Konum bilgisi: Belirli bir bölgeye daha iyi hizmet verebilmeniz açısından coğrafi konum belirleme.

İlgi alanları: Kitlenizin davranışları ve yaşam tarzı.


Hedef kitlenizi belirleme sürecinde bu kitlenin ihtiyaçlarına odaklanmak için müşteri personası oluşturmak son derece önemlidir. Bu sayede, web site tasarımınızı, ilettiğiniz mesajları, pazarlama stratejilerinizi, finansal ve lojistik konuları dahi kitlenize göre şekillendirmeniz mümkün hale gelir. 


 1. Kurumsal Kimlik Çalışması Yaptırın

Kurumsal kimlik çalışması; markanızı müşterilerin nasıl algıladıklarını tanımlayan görsel iletişim araçlarıdır. Markanız için hazırlanan kurumsal kimlik tasarımının soru işareti kalmayacak şekilde net ve detaylı bir bakış açısıyla hazırlamalısınız. Bu nedenle kurumsal kimlik çalışması için sektör analizi oldukça önemli bir konuma sahiptir. 


Beklentilerinizi, kısa ve uzun vadede ki planlarınızın neler olduğunu ve sunduğunuz hizmetleri etkili bir şekilde anlatmak için kurumsal kimlik oluşturmanızı tavsiye ederiz. Bunun yanı sıra sektörünüzdeki logo ve kurumsal kimlik tasarımlarını incelemeniz, bu incelemeler sonucunda edindiğiniz fikirler ile süreci yönlendirmeniz oldukça etkili olacaktır. Kurumsal kimlik tasarımı sürecinde logo tasarımı ve renk seçimi de son derece önemlidir. Etkili bir marka imajı oluşturmak için kurumsal kimlik oluşturma sürecindeki gerekli adımları uygulamanız etkili sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.

 1. Alan Adınıza Karar Verin

E-ticaret sitesi kurma sürecinde alan adı seçiminin önemi oldukça fazladır. Bunun nedeni ise alan adının, müşterilerinizle etkileşim kurmanızda temel yöntemlerden biri olmasıdır.  Ayrıca alan adı, markanızın dijital kimliğini de temsil eder. Alan adı seçerken göz önüne almanız gereken kriterler ise aşağıdaki gibidir:

Marka tanımlama:

Marka adınız, potansiyel kitlenize ne yaptığınızı ve kim olduğunuzu hatırlatmalıdır. Bu nedenle akılda kalıcı ve telaffuz etmesi kolay bir marka adı seçimi son derece önemlidir. Bu sayede ürünleriniz akılda kalıcı olacaktır. Bunun dışında marka adında dikkat etmeniz gereken diğer önemli noktalar aşağıdaki gibi sıralanabilir.


SEO Uyumlu Alan Adı:

Alan adınızda anahtar kelimeler bulunması, arama motorlarında daha iyi sıralama elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca ilgili anahtar kelimeleri içeren bir alan adı, hedef kitlenizin sizi daha kolay bulmasına olanak sağlar.


Güvenilirlik:

Alan adınız, müşterilerinize profesyonel bir imaj sunmanız açısından önemlidir. Bu nedenle güvenilir ve profesyonel bir alan adı, müşterilerin size olan güvenini artırır.


Farklılık:

Alan adınızın diğer rakip sitelerden farklı olması son derece önemlidir. Özgün bir alan adına sahip olmak, markanızın benzersiz olduğunu vurgulayacaktır. Bunun dışında marka aramalarında sıralamanızı başka rakiplere kaptırmamak için de en ideal olandır.


Hedef Kitlenize Uygunluk:

Hedef kitlenizi ve sektörünüzü düşünerek, onlara hitap edecek bir alan adı seçmelisiniz. Böylece hedef kitleniz size daha kolay ulaşabilir. 


Sosyal Medya ile Uyumluluk

Alan adınızın sosyal medya hesaplarınızla uyumlu olması önemlidir. Bu sayede markanızın bütünlüğünü korumuş olursunuz. 1. Hosting Firması Seçimi


E-ticaret sitesi kurarken hosting firması seçimi, sitenizin performansı, güvenilirliği ve güvenliği üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Hızlı yüklenen bir site, kullanıcı deneyimini artırır ve arama motorlarında daha iyi sıralama elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca hosting sağlayıcısının sunduğu uptime garantisi de önemlidir. Yüksek bir uptime oranı, sitenizin sürekli olarak erişilebilir olmasını mümkün hale getirir. Genellikle %99 ve üzeri uptime garantisi olan bir sağlayıcı seçmeye özen gösterin.


Bir diğer önemli etken ise günlük veya düzenli yedekleme hizmetleri sunan bir hosting sağlayıcısı seçmektir. Bu durum, veri kaybını önlemek açısından gerekli görülmektedir. Ayrıca 7/24 müşteri destek hizmetleri sunan bir hosting sağlayıcı, sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilir. Hosting sağlayıcısı seçimi, sitenizin performansı, güvenilirliği ve güvenliği üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olduğu için dikkatlice düşünülmesi oldukça önemlidir. 


 1. Markanıza Uygun Site Tasarımına Karar Verin

Markanıza özel ayrıntıların yer aldığı bir site tasarımı, web sitenizden önemli ölçüde verim almanızı sağlar. Böylece e-ticaret sitenizi ziyaret eden kişilere site tasarımınız ile mükemmel bir alışveriş deneyimi sunmuş olursunuz. Bunun sonucunda ise sadık müşteriler elde etmeniz mümkün hale gelir.


Sitenizin görünüşünün ve renklerinin belirlenmesi, sayfalar arası geçişi kolaylaştıran arayüz yapısı, sayfa düzeni, satın almaya yönlendirici aksiyon butonları gibi özellikler ile e-ticaret sitesindeki satışlarınızı artırabilirsiniz. E-ticaret sitenizi Lemoon Creative ile oluştururken dilediğiniz tasarımı tercih edebilirsiniz. Ayrıca Lemoon Creative ile marka kimliğinize ve sektörünüze uygun, size özel bir site tasarımına sahip olmanız mümkündür.


 1. Kategori ve Ürünleri Sitenize Yükleyin

E-ticaret siteniz, dijital ortamdaki mağazanız olarak kabul edilir. Ürünlerinizi, mağazanızdaki raflara dizerken gösterdiğiniz özeni, e-ticaret sitenize ürünlerinizi eklerken de göstermeniz son derece önemlidir. Bu nedenle, ürünleri kategorize etmeli ve bu şekilde sitenize yüklemelisiniz. Online mağazanızın fiziksel mağazalardan farkı, ziyaretçilerin ürünleri satın almadan önce deneme şanslarının olmamasıdır. Bu sebeple ürünlerinizi yüklerken farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını ve detaylı açıklamalarını da eklemelisiniz. 


 1. Detaylı Ürün Açıklamaları Yazın

Ürünlerinizi detaylı bir şekilde kategorilere ayırarak sitenize ekledikten sonra, kapsamlı bir şekilde ürün açıklamaları eklemeniz son derece önemlidir. Bunun yanı sıra ürünlere orijinal açıklamalar yazmamak çok büyük bir eksiklik olacaktır. Ayrıca ürün açıklamaları hem SEO hem de markaya olan güven açısından son derece önemlidir. Ürünlerinizi ilgi çekici kılmak ve Google sıralamalarında ürünlerinizi ön plana çıkarmak için ürün açıklamaları oluşturmalısınız.

 1. Ödeme Yöntemi Entegrasyonunu Yapın

E-ticaret siteleri için ödeme altyapıları son derece önemlidir. Bir ödeme sağlayıcısından alınan hizmet doğrultusunda sitenin ödeme altyapısının entegrasyonu mümkün hale gelir. Sanal POS kurulumu için bankalar ile anlaşmalar yapmak veya alternatif ödeme yöntemleri sunan firmalar aracılığıyla birden fazla bankanın sanal POS’una aynı anda sahip olmak mümkündür. Ödeme yöntemi entegrasyonunuzu tamamlamadan e-ticaret siteniz üzerinden satış yapmanız mümkün değildir. Bu nedenle satışlarınızı güvenilir hale getirmek için entegrasyon sürecinizi tamamlamanız son derece önemlidir.


 1. Kargo ve Lojistik Firmaları ile Anlaşma Yapın

İnternet satış sitesi kurmak ve online satış hizmeti sunmak, hızlı olmayı gerektiren bir iş sürecidir. Bu sebeple stoklarınızın güncel, deponuzun aktif, kargo teslimatınızın ise her zaman hızlı olması etkili sonuç almanız açısından oldukça önemlidir. Genel olarak lojistik yönetim süreciniz için tüm hazırlıklarınızı tamamlamanız kritik bir öneme sahiptir. Ayrıca çalışacağınız kargo firmasının hızlı olması da müşteri memnuniyetinizi olumlu yönde etkileyecektir. Kargo firmaları ile önceden anlaşmanızı yapmanız ve süreç hakkında bilgi edinmeniz sizin için faydalı olacaktır. Kargo anlaşması yapmadığınız takdirde, ödeyeceğiniz gönderim maliyetleriniz artar. Bu nedenle güvenilir ve hızlı bir kargo firması ile anlaşmanız, tüm süreç açısından oldukça önemlidir. 1. Dijital Pazarlama ile Hızlıca İşinizi Büyütün

E-ticaret sitesi kurulumu tamamlandıktan sonra bir diğer önemli adım ise dijital pazarlama stratejilerinizi belirlemektir. Dijital pazarlama stratejilerini belirlemek, müşterilerinize ve potansiyel hedef kitlenizde yer alan kişilere nasıl ulaşacağınız konusunda size yardımcı olur. E-ticaret markaları tarafından kullanılan birçok dijital pazarlama yöntemi mevcuttur. Bunlar genel olarak aşağıdaki gibidir:

 

E-posta Pazarlaması:

E-ticaret firmaları tarafından en çok kullanılan pazarlama yöntemlerinden birisi e-posta pazarlamasıdır. Mailing yönteminin dönüşüm oranları yüksek olduğu için firmalar tarafından sıklıkla tercih edilir.


SMS Pazarlaması:

SMS pazarlama yöntemi, e-ticaret firmaları tarafından kullanılan bir pazarlama stratejisi olarak önemli bir konuma sahiptir. Bu pazarlama yönteminde e-ticaret firmaları 160 karakterle istenilen mesajı vermelidir.


İçerik Pazarlaması: 

Günümüzde internet üzerinden belirli konular hakkında araştırma yapacak kişilere ulaşmak için üretilen SEO uyumlu içerikler oldukça önemlidir. Bu içerikler ile e-ticaret firmaları hem marka bilinirliğini hem de satışlarını artırabilir.


Arama Motoru Pazarlama:

Arama motorlarının ücretli reklamlarını kullanarak yapılan bu dijital pazarlama yönteminde e-ticaret firmaları belirli anahtar kelimeler için reklamlar verir. Arama motorlarında belirli ürün veya hizmeti araştıran kişilere daha kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayan bu yöntem, satışlarınızı artırmanıza olanak tanır.Sosyal Medya Pazarlaması:

Sosyal medya kullanımının artması, e-ticaret firmaları için oldukça önemli bir durumdur. Günümüzde birçok e-ticaret firması; satışlarını artırmak, hedef kitlesine ulaşmak ve marka bilinirliği oluşturmak adına sosyal medya reklamlarını tercih eder. 


Influencer Pazarlama:

E-ticaret sitesi kuran markaların daha fazla kişiye ulaşmak için uyguladıkları pazarlama yöntemlerinden birisi de bu pazarlama türüdür. Genellikle fazla takipçisi olan sosyal medya hesapları ile çalışılan bir pazarlama modelidir.


Tüm bu pazarlama yöntemlerinin yanı sıra sitenizin SEO uyumlu olması son derece önemlidir. Dijital pazarlama süreçlerinde SEO uyumlu web siteler her zaman rakiplerinden bir adım öndedir. Bu siteler, daha fazla kitleye ulaşabildiği için marka bilinirliğini de artırabilirler.


E-Ticaret Sitesi Kurmanın Avantajları


E-ticaret sitesi kurmak, online satışları artırmanın yanı sıra birçok avantaja sahiptir. Bu avantajlar genel olarak aşağıdaki gibidir:

 1. Düşük İşletme Maliyetleri Sağlar

E-ticaret ile online satış yapmak, fiziksel mağaza işletmelerinin kira, personel ve stok maliyetlerinden tasarruf etmesine olanak sağlar. Bu durum ise işletme maliyetlerini azaltır.


 1. Uluslararası Müşteri Kitlesi Edinmenize Yardımcı Olur

E-ticaret, dünya çapında marka bilinirliğinizi artırmanızı sağlar. Bu sayede coğrafi sınırlamalar olmadan ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz. 1. Daha Fazla Veriyi Analiz Etme İmkanı Sunar

E-ticaret, müşteri davranışlarını gözlemleme ve analiz etme imkânı sunar. Bu durum ise iş stratejilerinizi iyileştirmenize olanak tanır.


 1. Dijital Pazarlama Fırsatları Sunmanızı Sağlar

SEO, sosyal medya pazarlama ve diğer dijital pazarlama stratejileri ile hedef kitlenin ilgisini çekme ve marka bilinirliğinizi artırma gibi fırsatlar sunar.


 1. 7/24 Satış Yapabilme İmkanı Verir

E-ticaret siteniz, tüketicilerin her zaman ulaşabildiği bir mağazadır. Bu durum ise her zaman erişilebilir olmanıza ve gelir akışının sürekliliğine olanak tanır.


Özellikle pandemiden sonra dijitalleşme sürecinin hızla büyümesi ile online satışa entegre olan birçok işletme geniş çaplı büyüme kaydetmiştir. Dijital pazarlama süreçleri ile işinizi büyütmek ve satışlarınızı artırmak için Lemoon Creative ekibi birçok hizmeti bir arada sunar. Alanında uzman ekibimiz ile siz de e-ticaret sitenizi kurabilir, dijital pazarlama hizmeti alabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.


E-Ticaret Sitesi Kurmak için Şirket Kurmak Gerekir mi?


E-ticaret sitesi kurmak için fiziksel bir ofis veya şirkete ihtiyaç duyulmasa da ticaret faaliyetlerinin yürütülmesi açısından bir şirkete ihtiyaç duyulur. İnternet üzerinden satış yapılabilmesi için Gelir Vergisi Kanunu ticaret kazançları hükümleri kapsamında vergi talep edilmesi gereklidir. Bu sebeple e-ticarette de şirket kurma kriteri bir zorunluluk olarak kabul edilmektedir.E-Ticaret Sitesi Kurma Maliyeti Ne Kadar?

Bir e-ticaret sitesi kurmak için belirli bir bütçe ayırmalısınız. Bu süreçteki bütçeniz hem alabileceğiniz hem de verebileceğiniz hizmetlerin kapsamını ve kalitesini belirlemektedir. Ayrıca online satış sitesi kurmak için ayıracağınız bütçe, yasal süreçler için gerekli olan maliyetleri kapsamamaktadır.


E-ticaret sitesi kurma maliyeti, kurulum ve altyapı hizmeti aldığınız firmaya göre değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra sitenin sahip olduğu özellikler de maliyet konusunda belirleyici bir etkendir. Site tasarımından ödeme altyapısına kadar her detay ise maliyet konusunda değişkenliğe sebep olmaktadır. Site kurma sürecinde esnek bir bütçeye sahip olmak, işlevsel ve uzun ömürlü bir web sitesine sahip olmak için gerekli bir kriterdir. 


Domain, tasarım, ödeme altyapısı, SEO çalışması gibi hizmetlerin her biri ayrı ayrı ücretlendirilmektedir. Lemoon Creative ile e-ticaret sitesi kurmak çok kolay! Lemoon Creative ile yüksek kalite ve uygun fiyatlar ile hemen bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.


E-Ticaret Paketi Nedir? Nasıl Seçilir?

E-ticaret paketi, internet üzerinden satış yapmak isteyen markalara yönelik özel olarak geliştirilen hizmetlerin yer aldığı paketlerdir. Girişimciler veya firmalar kendi ihtiyaçlarına en uygun paketleri satın alarak e-ticaret sitesi kurabilir ve işlerini büyütebilir. Bu paketlerin en önemli avantajı, teknik tarafta hiçbir konuda bilgi sahibi olmanıza gerek olmamasıdır. Markanıza uygun e-ticaret paketi satın almak, online satış başarınızı doğrudan etkiler. Bu nedenle e-ticaret paketi seçerken markanızın çıkarlarını göz önünde bulundurmanız son derece önemlidir. 


Lemoon Creative olarak müşteri odaklı arayüzler, güvenli ödeme sistemleri ve ölçeklenebilir altyapılarla size özel çözümler sunuyoruz. Detaylı bilgi için paketlerimizi inceleyebilir ve fiyat almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Hazır E-Ticaret Paketi Kullanmak Uygun mu?

Hazır e-ticaret paketi kullanımı, markaların her ihtiyacına cevap vermesi açısından son derece etkili çözümlerdir. Bu paketler aynı zamanda markaların ihtiyaçlarını belirlemeleri için profesyonel destek almalarını sağlar. 


Lemoon Creative olarak dört farklı e-ticaret paketimiz kapsamında site kurulumundan lokasyon bazlı fiyatlandırmaya kadar pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Ayrıca alternatif paketlerimiz sayesinde markanızın ihtiyaçlarına yönelik her detayı tek bir hizmet ile sağlamanız da mümkün hale geliyor. 

E-Ticaret Sitesi Kurmak için Doğru Adres: Lemoon Creative

Lemoon Creative, sunduğu SEO hizmetlerinin yanı sıra web site kurulumu için çeşitli paketler ve hizmetler sunar. İhtiyaca uygun paketlerin yanı sıra, stratejik bir bakış açısına sahip Lemoon Creative ekibimizin amacı, müşterilerimizin hedeflerini anlamak ve onlara özel çözümler sunarak iş süreçlerini optimize etmektir.


“Her müşterimiz benzersizdir” anlayışımız ile müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunmak en temel amaçlarımızdan biridir. Ayrıca teknoloji ve tasarım alanındaki güncel trendleri takip ederek, müşterilerimize en son gelişmiş çözümleri sunuyoruz. Alanında uzman marka yöneticileri, tasarımcılar, geliştiriciler ve pazarlama ekibinden oluşan ekibimiz ile projelerimizi başarıyla hayata geçirerek özverili şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 


Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Bu nedenle proje süreçlerimiz boyunca müşterilerimiz ile düzenli bir şekilde iletişim kurarak, geri bildirimlerini dikkate alır ve onların beklentilerini karşılayacak çözümler sunmaya çalışırız. 


Dijital pazarlama ve e-ticaret hizmetlerimiz süresince etkili sonuçlar almak için uzman ekibimiz her zaman sizlere hizmet sunar. Hizmetlerimiz ve çeşitli paketlerimiz hakkında detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. 


Yorumlar (1)

G
Misafir | bir ay önce

Dear lemooncreative.com Webmaster! I just found your site, quick question…

My name’s Eric, I found lemooncreative.com after doing a quick search – you showed up near the top of the rankings, so whatever you’re doing for SEO, looks like it’s working well.

So here’s my question – what happens AFTER someone lands on your site?  Anything?

Research tells us at least 70% of the people who find your site, after a quick once-over, they disappear… forever.

That means that all the work and effort you put into getting them to show up, goes down the tubes.

Why would you want all that good work – and the great site you’ve built – go to waste?

Because the odds are they’ll just skip over calling or even grabbing their phone, leaving you high and dry.

But here’s a thought… what if you could make it super-simple for someone to raise their hand, say, okay, let’s talk without requiring them to even pull their cell phone from their pocket?
  
You can – thanks to revolutionary new software that can literally make that first call happen NOW.

Web Visitors Into Leads is a software widget that sits on your site, ready and waiting to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number.  It lets you know IMMEDIATELY – so that you can talk to that lead while they’re still there at your site.
  
You know, strike when the iron’s hot!

CLICK HERE https://rushleadgeneration.com to try out a Live Demo with Web Visitors Into Leads now to see exactly how it works.

When targeting leads, you HAVE to act fast – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later is huge – like 100 times better!

That’s why you should check out our new SMS Text With Lead feature as well… once you’ve captured the phone number of the website visitor, you can automatically kick off a text message (SMS) conversation with them.

Imagine how powerful this could be – even if they don’t take you up on your offer immediately, you can stay in touch with them using text messages to make new offers, provide links to great content, and build your credibility.

Just this alone could be a game changer to make your website even more effective.

Strike when  the iron’s hot!

CLICK HERE https://rushleadgeneration.com to learn more about everything Web Visitors Into Leads can do for your business – you’ll be amazed.

Thanks and keep up the great work!

Eric
PS: Web Visitors Into Leads offers a FREE 14 days trial – you could be converting up to 100x more leads immediately!  
It even includes International Long Distance Calling.
Stop wasting money chasing eyeballs that don’t turn into paying customers.
CLICK HERE https://rushleadgeneration.com to try Web Visitors Into Leads now.

If you'd like to unsubscribe click here https://rushleadgeneration.com/unsubscribe.aspx?d=lemooncreative.com

Yorumunuzu bırakın